ANKİAD (Ankara İş Adamları Derneği) 2023 olağan Genel Kurulu Toplantısı


Ankara’nın yükselen değeri olarak görülen ANKİAD Ankara İş Adamları Derneğinin üç yılda bir yapılan olağan genel kurulu üye çoğunluğu sağlanarak yapıldı.

Genel kuruluda bu dönemde yapılan etkinlikler, projeler ve önümüzdeki dönemde yapılması planlanan etkinlik ve projeler gözden geçirilerek 2023 hedefleri gündeme getirildi.

2023 Yılında çok büyük hedeflerinin olduğunu açıklayan Başkan Bülent Aktan, 2023 yılı ANKİAD’ın yılı olacak dedi. Her zaman davet edildiğimiz yerlere gideriz. Davete icabet etmek gerekir, kiminin düğününe kiminin açılışına kimininde çay davetine, davet eden hiç farketmez size saygı gösterip davet eden kim olursa olsun gideceksin. Davet edenin makamına bakmayacaksın ki büyüyeceksin, biz ANKİAD olarak hiç bir siyasi partinin arka bahçesi olmadık, Allah’tan başkasına biat etmedik, eğilmedik bükülmedik dosdoğru yolumuza devam ettik. Yaptığımız hiç bir iyiliği şov malzemesi yapmadık.

Bugün genel kurul toplantımızda beni yeniden başkanlığa layık gören tüm üyelerimize ayrı ayrı teşekkürleri sunuyorum. 2023 yılında derneğimizi hep beraber daha ileriye taşıyacağız, dedi.

Yönetim kurulu üyelerinin arasına yeni katılan İş adamlarıyla 2023 hedefini en kısa zamanda yakalama planları yapıldı.

Olağan genel kurul toplantısının ardından hatıra fotoğrafları çekildi.

 

 

 

,