HAKKIMIZDA

                ANKİAD  (Ankara İş Adamları Derneği) 2012 yılında medeniyetimizin  başkenti  Ankara’da kurulan,  ülkesine ve kuruluşuna  gönülden bağlı olan Ziraat Mühendisi ve Kurucu başkan Sayın Bülent AKTAN  ve değerli üyelerinden oluşan teşkilatları ile hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

                Üye yapısı olarak  sınıf gözetmeyen ANKİAD, birçok üyesi olan KOBİ ve iş insanlarının yanı sıra ülkemizin en önemli değerleri olan gençlere her daim ev sahipliği yapmaktadır.

                ANKİAD  güçlü kadrosu ile Ülkemizin ekonomik ve sosyal sorumluluk alanlarında her zaman daha iyi gelişmelere tanık olması için her zaman ilkelerine ve vizyonuna bağlı kalmıştır. İş dünyasına yönelik  güncel ve yenilikçi çalışmalarından dolayı ülkemizde ve avrupa’da birçok Onur Ödülüne laik görülmüştür. 

                Ülke ekonomisinde üretim, tarım, turizm, sanayi  ve birçok alanda faaliyet gösteren  iş insanlarına, ürettiği çözüm önerileri ve güçlü teşkilatı ile katkı sağlamaktadır.  ANKİAD üretimde yerli olmayı ve istihdamı her zaman desteklemektedir.

                Ülkemizin geleceği olan genç nesiller ile ilgili her zaman öncü girişimlerde bulunan ANKİAD aynı zamanda 2. kuruluş olan ANKİAD spor kulübünü kurarak spor, kültürel, bilimsel ve sosyal faaliyetlerine devam etmektedir.

                Ülkemizin gelişimi için her zaman daha çok çalışmalıyız… İlkesinde olan ANKİAD bu hedefinde ilerlemesinde yanında olan tüm destekçilerine minnettar kalacaktır.